ILUZJA CLOSE UP

NAPISZ DO NAS

Close-Up, czyli drugie oblicze Pana Li

  • Magia z bliska
  • Indywidualne podeście
  • Na każdą imprezę

Close-Up to iluzja z bliska. Ta forma robi największe wrażenie, ponieważ bezpośredni kontakt widza z iluzjonistą czyni magię jeszcze bardziej zaskakującą i wiarygodną. Dodatkowo jest to atrakcja, która się nie narzuca. Pan Li czaruje dla tych, którzy mają ochotę obejrzeć magiczne triki.

Pan Li podczas występu Close-Up miesza się w tłum, rozmawia z gośćmi i prezentuje im różnorakie mikroiluzje tj. sztuczki z kartami, monetami, czy innymi małymi rekwizytami. W tym przypadku cała magia dzieje się dosłownie na dłoniach widza. Artysta używa do sztuczek także osobistych przedmiotów uczestników (np. banknoty lub zegarki), dzięki czemu pokaz jest wyjątkowy. Nikt nie wychodzi z takiego spotkania rozczarowany, a wydarzenie to na długo pozostaje w pamięci uczestników.

Dla kogo? Zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Pokaz sprawdza się on na każdej imprezie, ponieważ nie wymaga podestu scenicznego bądź specjalnego nagłośnienia. Iluzja z bliska to doskonałe uzupełnienie eventów firmowych czy prywatnych uroczystości.

Czas trwania: 60 minut, dłuższe spektakle uzgadniane są indywidualnie z Klientem.

Język: Polski lub angielski. This show is available in English.

pokaz iluzji close-up

obejrzyj promo

SKONTAKTUJ SIĘ

BIURO

Adrian Styczyński
+48 531 895 176

MANAGER

Adrian Styczyński
+48 531 895 176

BIURO

Adrian Styczyński
+48 531 895 176

MANAGER

Adrian Styczyński
+48 531 895 176

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką cookies