BLOG

NAPISZ DO NAS

ILUZJONISTA NA EVENT

A więc mówisz, że szukasz iluzjonisty na event? Jak dobrać iluzjonistę na event? Jakiego zaplecza technicznego trzeba by przygotować pokaz iluzji? Co zrobić, aby atrakcja okazała się strzałem w dziesiątkę?

CZY ILUZJA MOżE POMóC UCIEC Z WIęZIENIA?

Czy iluzja może pomóc uciec z więzienia i czy może sprowadzić przestępcę na „dobrą drogę”? Te pytania pojawiły się w mojej głowie po przeczytaniu tekstu In Prison, Learning Magic by Mail” , opublikowanym w The New York Times. Opowiada o on tym, jak sztuka iluzji wpłynęła na życie amerykańskich więźniów. Przytoczone tam historie zmusiły mnie do refleksji i zainspirowały do napisania tego artykułu.

KOLEKCJONOWANIE KART – DLACZEGO DAłEM SIę W TO WCIąGNąć?

Kolekcjonowanie kart – dlaczego dałem się w to wciągnąć i o co w tym chodzi? Nazywam się Pan Li i od dziewięciu lat nałogowo kolekcjonuję karty. Karty to nie tylko narzędzie mojej pracy (jestem iluzjonistą)…

WYSTĘPY ARTYSTYCZNE W PRZYSZŁOŚCI

Występy artystyczne w przyszłości, czyli jak koronawirus wpłynie na losy branży rozrywkowej? Czy przetrwają takie imprezy jak międzynarodowe festiwale, koncerty na stadionach, albo popularne ostatnimi czasy gale stand up’u? Czy powrócą przedstawienia teatralne z pełną widownią, kabaretony z kilkutysięczną publiką oraz pokazy iluzji znane nam z przeszłości?

SKONTAKTUJ SIĘ

BIURO

Adrian Styczyński
+48 531 895 176

MANAGER

Judyta Sadowska
+48 605 668 696

BIURO

Judyta Sadowska
+48 605 668 696

MANAGER

Adrian Styczyński
+48 531 895 176

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności